دوره منتورینگ 1402

در این دوره ی منتورینگ به معرفی و آشنایی با الگوهای رفتاری مارکت میکرها ، و همین طور نشانه های به جا مانده از آنها به کمک سفارش خوانی (مخصوص آکادمی کاشکی) خواهیم پرداخت؛ دیدگاه ها و نشانه هایی که ماحصل تجربه و تمرینات شخصی فراوان بوده و تنها به عزیزانی توصیه می شود که با نوع سفارش خوانی منحصربفرد استاد آشنایی کامل دارند...

دوره منتورینگ 1402

هزینه دوره:
11,000,000
8,900,000 تومان
20%
امکان خرید غیر فعال است
تعداد
نوع
  • {{value}}
تاریخ ثبت نام 26 لغایت 30 اردیبهشت
تاریخ شروع دوره 6 خرداد
پیش نیاز دوره آشنایی با سبک سفارش خوانی شخصی استاد
مدت زمان دوره 90 ساعت
طول دوره 4 ماه
ظرفیت 30 نفر
کمی صبر کنید...


مارکت میکرها نوعی از معامله گران هستند که به صورت مستقیم به بازار متصل نمی شوند. این افراد جهت اصلی بازار را شکل می دهند و معمولا به عنوان طرف مقابل تریدرها قرار می‌گیرند. حال موضوعی که برای هر معامله گری بسیار حائز اهمیت می باشد این است که، آیا می توان به تصمیمات پول های بزرگ از طریق نشانه های موجود در مارکت آگاه شد؟!


در این دوره ی منتورینگ به معرفی و آشنایی با الگوهای رفتاری مارکت میکرها ، و همین طور نشانه های به جا مانده از آنها به کمک سفارش خوانی (مخصوص آکادمی کاشکی) خواهیم پرداخت؛ دیدگاه ها و نشانه هایی که ماحصل تجربه و تمرینات شخصی فراوان بوده و تنها به عزیزانی توصیه می شود که با نوع سفارش خوانی منحصربفرد استاد آشنایی کامل دارند...

در کنار کسب دیدگاه تخصصی نسبت به رفتار مارکت میکرها و تشخیص ساختار اصلی مدنظر آن ها، ما به صورت کاملا مستقل به موضوع بسیار بااهمیت «روانشناسی» ، برای به دست آوردن اطلاعات لازم و خلق ذهنی آماده و ذهنیتی حرفه ای خواهیم پرداخت ؛ مواردی نظیر ریشه یابی انواع ترس ها و باگ های ذهنی ، و ارائه ی راه حل ها و تمرینات لازم برای رفع آنها.
همینطور برای تبدیل شدن به شخصیتی حرفه ای در زندگی و مارکت، به ابزار قدرتمندی تحت عنوان ژورنال نویسی تخصصی می پردازیم، تا در انتهای دوره به تعداد دانشجویان شرکت کننده، ژورنالیست های حرفه ای تقدیم بازار مالی کشورمان کنیم.

برنامه ی برگزاری این دوره ی منحصر بفرد به گونه ای طرح ریزی شده، که دانشجویان  شرکت کننده، در طول 4 ماه (تا انتهای تابستان) ، به بهترین شکل ممکن از نظر زمان بندی، مطالب و محتوای دوره را دریافت کنند و مدت زمان کافی برای پرداختن به تمرینات و چالش ها را داشته باشند.

نحوه ی ارائه ی محتوا در این 90 ساعت آموزشی باارزش، به این گونه می باشد که مطالب اصلی در قالب جلسات لایو و به صورت وبینارهایی که در روزهای دوشنبه و جمعه برگزار می شوند، در اختیار دانشجویان عزیز قرار می گیرند ، و مابقی نکات لازم در روز های فرد، در جلسات پرسش و پاسخ و چالش های دانشجویان خدمت آنها ارائه می شود.
مدت زمان هر وبینار 45 دقیقه (در مجموع نزدیک به 30 ساعت)، و هر جلسه ی پرسش و پاسخ 90 دقیقه(در مجموع 60 ساعت) خواهد بود.

🟢 دقت داشته باشید ، تمامی وبینارها برای شما عزیزان در spotplayer ذخیره میشوند

این دوره به عزیزانی پیشنهاد می شود ، که ارزش بسیار زیادی برای پیشرفت و موفقیت خود قائل هستند؛ و برای دستیابی به آن از هیچ تلاشی دریغ ، و از هیچ چالشی نمی گریزند ؛ و اینجا بهترین فرصت برای به چالش کشیده شدن فراهم آمده...!

این دوره به درخواست شما دوستان عزیز و برای آخرین بار برگزار می شود

دیدگاه‌ها

سلام استاد گرامی دوره منتورینگ را لطفاً دوباره برگزار کنید ممنون

323 روز پیش ارسال پاسخ

سلام سرکار خانم. وقت شما بخیر و خوشی باشه.
عرضم به خدمتتون که دوره ی منتورینگ بنا به شرایط خاصی که برای منتور ایجاد میکنه ، برای آخرین بار برگزار شد ، اما برای عزیزانی چون شما که نتونستن در دوره شرکت کنن ، یک سری برنامه های آموزشی خاصی در نظر گرفته شده که یک مسیر آموزشی جدا محسوب میشه و تشکیل شده از مباحث مقدماتی تا پیشرفته(حتی مواردی که در دوره ی منتورینگ آموزش داده شده) ، تا شما بزرگواران بتونید ازشون بهره ببرید.

322 روز پیش ارسال پاسخ

سلام و درود بیکران خدمت استاد کاشکی عزیز. خدا رو شاکرم که دست سرنوشت آشنایی با شما و حضور در دوره های آموزشیتون رو برای من رقم زد. شما کاملا سبکی اختصاصی دارید که نگاه من رو کاملا به بازار تغیییر داد. قطعا هر کسی که همراه با آموزش های شما باشه و با تمرین کردن به اونها مسلط بشه بهره خود را از مارکت می بره. شناخت و درکت حرکات مارکت و عملکرد بازارساز، نقاط تغییر ساختار و نحوه پوزیشن گیری بر روی انها ، مهارت های مدریت ریسک قیمت ، ریسک روان و تکنیک های مدیریت سرمایه قطعا افراد رو به سوددهی می رساند.
اما دلیل نگارش من در این صفحه بخش روانشناسی است که خود شما هم نسبت بهش عشق دارید و ازقضا خیلی مورد بی مهری است در کامیونیتی. ولی من با تمام وجود درک کرده ام که این بخش و بیان و تمریناتی که برای این موضوع پیگیری می فرمایید، افراد رو نه تنها در مارکت بلکه در زندگی نجات میده. درک زمان حال و حضور در آن و آگاهی نسبت به تصمیمات در مارکت و زندگی و دیدن و شناخت ما نسبت به خویش و تاکید موکد شما بر نوشتن، عامل اعتلا چه در زندگی معامله گری و چه در زندگی شخصی و اجتماعی خواهد بود. قطعا آشنایی با شما نقطه عطف زندگی بنده بوده است.
امید که این فرصت برای ارتباط با شما در دوره های آتی بردوام باشد.

297 روز پیش ارسال پاسخ

رامیارجان سلام عزیزم.
وقتت بخیر و خوشی باشه.
ای جانم قربونت برم رامیارجان شرمنده کردی بخدا.
حقیقت همه ی هدفی که تو آموزش ها دنبال میکنم همینه که افراد بتونن قبل از هرچیزی ارزش زندگی و لحظات رو درک کنن و بیشتر قدر خودشون و بدونن. اونوقت با روانی سالم و با اعتماد به نفسی کامل میتونن توی مارکت بدرخشن و چقدر خوشحالم که تو این مسیر افتخار همراهی شما عزیزان رو داشتم.

296 روز پیش ارسال پاسخ

سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار و عزیزم و همه دوستان بنظر من این دوره بهترین دوره زندگیم بود نه فقط در بخش تکنیکال و عملکرد در مارکت بلکه در بخش روانشناسی بینظیر بود و راه و روش درست عمل کردن در معاملات و حتی در زندگی را به من آموخت واقعا ممنونم از جناب کاشکی و افتخار میکنم به اینکه در این دوره شرکت کردم .

296 روز پیش ارسال پاسخ

سلام خشایارجان.
روزت بخیر و خوشی باشه عزیزم.
ای جانم عزیزدلی شما خشایارجان. امیدوارم که از تک به تک مواردی که در منتورینگ یاد گرفتیم بتونیم هم در زندگی و هم در مارکت استفاده کنیم.

296 روز پیش ارسال پاسخ

عرض سلام و ادب دارم خدمت استاد عزیزم جناب کاشکی بزرگوار
من بعد از مشکلاتی ک نیمه اره منتورینگ برام پیش اومد متاسفانه نتونستم پا ب پای بقیه دوستان ادامه بدم و امروز بعد از گذشت 50 روز از پایان دوره تونستم اخرین ویدئو رو ببینیم.
خواستم ازتون تشکر کنم بابت تمام زحماتی ک برامون کشیدین و واقعا مسیر معامله گری بنده و خیلی از رفقا رو شما تغییر دادین
نه تنها مسیر معامله گری بلکه مسیر انسانیت و شرف و مردانگی رو هم ما در کنارتون آموختیم.
سایتون مستدام استاد جان
بهترینها نصیب قلب مهربونتون

247 روز پیش ارسال پاسخ

سلام محمدجانم. امیدوارم هرکجایی که هستی حال دلت عالی باشه.
ای جان قربونت برم من عزیزدلم. امیدوارم که تو این دوره تونسته باشم رسالت اصلی خودم رو که رشد درونی عزیزانم چه در داخل بازار و چه در خارج بازار هست رو به خوبی به پایان رسونده باشم. از این که این چند ماه زیبا رو در کنار شما عزیزان دلم بودم و در آینده هم خواهم بود بسیار بسیار خوشحال و خرسندم. براتون آرزوی آگاهی و شادی فراوان دارم در کنار سلامتی...
ارادت.

247 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...