درباره ما

آموزش گذرنامه ی ما برای آینده است، زیرا فردا متعلق به افرادی است که امروز برای آن آماده می شوند. ما در آکادمی آموزشی محمدکاشکی برای فردایی بهتر در کنار شما هستیم...


اگر کمی دقیق به زندگی معامله گری افراد و فضای آموزشی حاکم نگاه کنیم، نه تنها ضعفی بزرگ در بعد تکنیکی آنها ملاحظه می کنیم، بلکه به خوبی جای خالی موضوع اصلی یعنی "روانشناسی" را در جامعه ی مالی کشورمان حس خواهیم کرد.
روانشناسی موضوعی است که اهمیت آن تنها برای افراد بزرگ و حرفه ای روشن گردیده و عموم جامعه یا از آن بی خبرند یا به دلیل نداشتن تخصص و درک، از آن هیچ صحبتی نمی کنند، و ما چنین شکاف بزرگی را در جامعه ی مالی کشور و حتی در سطح بین المللی می توانیم مشاهده کنیم.

حال اگر شما جزو دسته افرادی هستید که نه تنها در جستجوی یادگیری مباحث تکنیکی منحصر بفرد، بلکه به دنبال آموزش مبحث مهم و حیاتی روانشناسی به صورت تخصصی در مارکت هستید، ما در آکادمی محمدکاشکی به کمک دانش و تجربه تمام تلاش خود را صورت می دهیم تا با ایجاد فضایی نو و خلاقانه، مسیری هموار برای رسیدن به موفقیت را برای شما رقم بزنیم.
آکادمی محمدکاشکی با برگزاری دوره های به روز و منحصر بفرد در زمینه ی روانشناسی و تکنیکال، و ارائه ی مطالب و مقالات آموزشی تخصصی، شما را در مسیر پیشرفت و موفقیت همراهی می کند.