دوره جامع ساختار فرکتالی مارکت

دوره جامع ساختار فرکتالی مارکت

هزینه دوره:
5,200,000 تومان
امکان خرید غیر فعال است
تعداد
نوع
  • {{value}}
سطح دوره پیشرفته
پیش نیاز دوره دوره ۰ تا ۱۰۰ شروع مسیر معامله گری
مدت زمان دوره ۱6 ساعت محتوای ضبط شده
کمی صبر کنید...

یکی از مهمترین موضوعاتی که در بحث معامله گری بسیار حائز اهمیت است ، درک و تشخیص فرکتال مارکت است. دلیل اصلی تمامی استاپ های معامله گران ، بی توجهی و ناآگاهی نسبت به این موضوع میباشد. اینکه معامله گر بر اساس تایم فریم خود ، نداد که در چه فرکتالی و در کدام بخش از فرکتال قرار دارد!
ما باید بدانیم کلیه حرکاتی که بر روی چارت جفت ارزهای مختلف صورت میگیرد ، تماما در دل "دو ساختار فرکتالی" صورت میگیرند.
و همچنین به صورت کلی این دو نوع فرکتال ، خود از 4 بخش مختلف شکل گرفته اند ، که در سیستم اسمارت مانی ، آنها را اینگونه طبقه بندی میکنیم :
1.Expansion
2.Retracement
3.Reversal
4.consolidation
اینها چهار بخش از بعد اول قیمت هستند ، که درک دو نوع فرکتال کلی مارکت ، به درک این چهار بعد کمک میکنند ، و ما ازین طریق میتونیم بر اساس موقعیت قیمت در مقیاس زمانی مدنظر (تایم فریم) ، ریسک مناسب را برای معاملات در نظر بگیریم .
همچنین بعد دیگری هم برای قیمت وجود دارد که اشاره به سطوح سفارشاتی در چارت دارند و اصطلاحا به آنها ، بعد جریان سفارشات در سطوح گفته میشود ، که این بعد نیز از 5 بخش مجزا تشکیل میشود ، که اصلی ترین آنها بحث "اردربلاک ها" هستند ، که به صورت کامل به آموزش آنها پرداخته شده. (البته اشاراتی نیز به بخش های  دیگر این بعد خواهیم داشت .)

اما موضوع دیگری که در واقع موضوع اصلی تمامی آموزش های آکادمی کاشکی میباشد ، بحث مناطق رنج یا همان بیس ها (consolidation) میباشد. ما در این دوره ی آموزشی با ساختار فرکتالی بیس ها نیز ، به صورت کامل آشنایی پیدا خواهیم کرد ، که تمامی بیس ها متشکل از چهار نوع حرکت فرکتالی میباشند ، و ما میتوانیم با تشخیص آنها ، به ساده ترین شکل ممکن مناطق رنج خود را شناسایی کنیم.
همچنین به صورت مفصل به یکی از بحث های مهم در خصوص بیس ها خواهیم پرداخت ، بحث "نحوه ی معامله کردن در مناطق رنج."
همانطور که در دوره های قبلی یاد گرفتیم ، تقریبا 70-80 درصد حرکات قیمت در چارت ، در حالت رنج میباشد. در دوره های گذشته ، نحوه ی تشخیص حرکت بعد از رنج را به خوبی یاد گرفتیم که موضوع بسیار حائز اهمیتی میباشد ، اما در این دوره کمی پا را فراتر گذاشته ، و مبحث ترید در نواحی رنج میپردازیم ، که بر اساس چه اصول و قواعدی ، مجاز به باز کردن پوزیشن در مناطق رنج هستیم.
مهمترین نقطه عطف این دوره ی آموزشی ، آشنا شدن با مقدمات اصول معامله گری در هر بخش از مارکت میباشد ، که این موضوع ، یکی از موضوعات اصلی در منتورینگ 1403 آکادمی کاشکی میباشد ...

تمام محتویات ارائه شده در این دوره ، براساس ترکیب مفاهیم سبک شخصی ، با سبک های اسمارت مانی ، ICT و RTM میباشد ؛ و از آنجایی که در دوره های گذشته ، آشنایی کامل با سبک سفارش خوانی شخصی ، برای شما عزیزان حاصل شده ، درک فرکتال مارکت ، برای شما دوستان عزیز براحتی صورت خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها

سلام استاد خسته نباشید لطفاً اگه میشه پشتیبانی من بندازید تعطیلات عید چون الان واقعا وقتش ندارم سرم شلوغ است ممنون میشم

151 روز پیش ارسال پاسخ

سلام حسین جان. وقتت بخیر و خوشی عزیزم.
حسین جان بله حتما. در این باره خدمتتون اطلاع رسانی میکنم بابت انجام هماهنگی های لازم.

151 روز پیش ارسال پاسخ

با درود و سپاس بابت دوره ی ساختار فرکتالی که با همین بخش هایی که ازش دیدم افق دیدم به چارت خیلی بازتر شده و مسائلی که خیلی برام مبهم بود به سرعت روشن شد. گاهی مارکت به هیچ تغییر ساختار و پترنی جواب نمیده که حالا دلیلش برام مشخص شده.
تمام چیزهایی که از دوره های مختلف یاد گرفتم خیلی مفید و لازم بودند اما کافی نبودند و نیازمند این بود که مدام و با صرف زمان زیاد پای چارت دنبال ستاپ مد نظرم بگردم و عطش ترید باعث خود توجیهی و ورود نامناسب به پوزیشن میشد.
با دوره ی ساختار فرکتالی تکلیف ورود یا عدم ورود در هر بخش از چارت مشخص میشه و انرژی ذهنی کمتری مصرف میشه ضمنا بهتر میشه ساعت کاری و تعداد پوزیشن مشخص داشت و با مدیریت درست زمان بیشتر تمرین کرد.

142 روز پیش ارسال پاسخ

سلام پوریاجان. وقتت بخیر و خوشی باشه عزیزم.
پوریاجان احسنت بهت دقیقا همینه. اصلا هدف ما تو این دوره دقیقا همین بوده که بتونیم فرکتال مارکت رو درک کنیم و بر اساس اون بهینه ترین پوزیشن هارو داشته باشیم. خیلی خوشحالم ازین که تونستی به این خوبی مطالب رو درک کنی پوریاجان. امیدوارم به بهترین شکل ممکن بتونی از اونا استفاده کنی.

142 روز پیش ارسال پاسخ

سلام استاد عزیزم. خسته نباشید.
استاد حقیقتا همیشه بعد از دیدن دوره هاتون لازم میدیدم که حسابی ازتون تشکر کنم اما در خصوص این دوره مثل اینکه باید پام و فراتر از تشکر بذارم و بیام و از نزدیک در خدمتتون باشم.
استاد تو این سالها به کمک آموزش های شما متوجه شدم که مناطق رنج تا چه حد مهم هستن. تو دانشکده با بیس های نوع اول و دوم و سوم آشنا شدیم که توی دوره ی سکوی پرتاب خیلی دیدگاه مارو با بیس های کارآمد و ناکارآمد کاملتر کردید و فکر میکردم مطلب دیگه ای وجود نداشته باشه راجبه بیس ها ؛ اما با دیدن بخش اول این دوره مخصوصا سه نوع بیس پیووتی که بهمون آموزش دادید ، قشنگ تازه درک کردم که منظور شما از بیس های کارآمد و ناکارآمد چی هست و فقط با دیدن همین بخش اول دیدگاهم نسبت به بیس ها حس میکنم کامل کامل شد که بیس های کارآمد بایستی بیس پیووت برگشتی باشن تا بتونن پرقدرت عمل کنن.
و واقعا یک دنیا ازتون ممنونم که اینقدر قشنگ فرکتالی که قیمت مرتبا بین سطوح طی میکنه رو بهمون آموزش دادید. یعنی دلم میخواد به بچه هایی که گذاشتن دوره رو بعد عید ببینن ، بگم که اصلا معطل نکنید و از همین امشب بشینید و تمام وقت روی مطالب دوره کار کنن. واقعا سطح بالای دوره علی الخصوص حرکت فرکتالی قیمت ، تماما از مثال هایی که در لایو مارکت برامون داخل کانال میذارید مشخصه که چقدر قشنگ قیمت انگار ماموریت داره به سطوحی که یاد گرفتیم برسه.
واقعا بینهایت ازتون ممنونم استاد عزیز. مطمئن باشید که من و خانوادم همیشه دعاگوی شما بزرگوار هستیم.

142 روز پیش ارسال پاسخ

محسن جانم سلام عزیزم.
وقتت بخیر و خوشی باشه.
ای جانم ممنونم قربونت برم بابت اینهمه لطف و مجبتی که به من داری. اره واقعا به نظر خودم این دوره یک شاهکار در بین تمام آموزشهای این چند ساله ی من بوده و خودم بسیار بسیار ازش لذت میبرم و خوشحالم که میبینم تا این حد تونسته رضایت شما رو جلب کنه.

141 روز پیش ارسال پاسخ

درود بر استاد کاشکی بزرگوار.
استاد من بخاطر یک سری مسائل مربوط به شب عید تصمیم داشتم دوره رو بعد از عید ببینم اما وقتی پیام ها و تحلیل های داخل کانال تلگرام و دیدم که چطور بر اساس فرکتالی که نمیدونستم به چه شکله ، تحلیل میکنید و قیمت دقیقا همونطور که در نظر دارید به نوبت سراغ سطوح میرن خیلی کنجکاو شدم که بشینم ببینم و فقط میخوام بگم استاد این دوره و آموزش های بخش اول واقعا شاهکار بودن. منی که نمیخواستم الان ببینم ، تا الان دو مرتبه دوره رو دیدم و دارم تمرین میکنم. واقعا شناخت اجزای حرکتی قیمت معجزه ای بود که تو این قسمت برام اتفاق افتاد. شناسایی گره ها و مخصوصا بیس پیووت ها و تشخیص حرکت قیمت بر اساس اونا...
دیگه بخش اول که این باشه بخش دوم چی میخواد بشه که اینقدر تاکید روی اون بخش دارید. حسابی ذوق زده هستم که قسمت های بعدی هم برامون آپلود کنید ببینیم اونا چی هستن.
بی نهایت سپاسگزارم ازتون استاد.

142 روز پیش ارسال پاسخ

علی جانم ارادت. اول بگم چقدر خوشحالم که همین طرف عید شروع به دیدن این محتوا کردی چون دیگه خودت از مطالبی که ارائه شده کامل باخبری. بخش اول دوره رو شما تنها کافیه روش تمرین کنی اونوقت به قول خودت قشنگ میتونی قدم به قدم تشخیص بدی نوبت کدوم سطح رسیده که قیمت به سمتش حرکت کنه...
قربونت برم عزیزدلم خواهش میکنم. براتون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

141 روز پیش ارسال پاسخ

استاد بزرگوار سلام و ارادت دارم
من الان ثبت نامم رو تکمیل کردم
بابت پشتیبانی فمودین ک بعد از تعطیلات هم میشه د خواست پشتیبانی داد
اگر امکانش هست برای اون تایم برای من فعال بشه
ممنونم از شما

142 روز پیش ارسال پاسخ

سلام محمدجان. وقتت بخیر و خوشی باشه عزیزم.
محمدجان چشم. شما لطفا یک پیام به ادمین پشتیبانی در تلگرام بدید و باهاشون مطرح کنید تا اسمتون و ثبت کنن.
اینم آیدی ادمین خدمت شما:
https://t.me/Kashki_academy_support

141 روز پیش ارسال پاسخ

ممنونم استاد
انجام شد

141 روز پیش ارسال پاسخ

درود بر استاد کاشکی عزیز. اقا تشکر از این دوره تون. نمیدونم چرا حس میکردم جای یه چی خالی هست توی دوره. مثلا بعضی ها میگفتن پرایس اکشن فلان مدل و... کار میکنیم احساس خلا میکردم و جای خالی یه مقوله رو کم میدونستم که وقتی این دوره رو گذاشتین که ترکیبی از پرایس های مختلف و شخصی سازی خودتون بود، پازل داره تکمیل میشه. مرسی که این دوره رو گذاشتین و از اولش طوفانی شروع کردین.

142 روز پیش ارسال پاسخ

ای جانم قربونت برم اسماعیل جان. اره قشنگ میفهمم چی میگی آدم همش با شنیدن اسامی سبک های مختلف حس میکنه ی چیزایی هست که من بلد نیستم اما الان به بعد دیگه بعید میدونم چنین احساسی داشته باشید و البته که سبک های زیادی وجود داره اما ما مستقیم رفتیم سراغ اصلی تریناش...

141 روز پیش ارسال پاسخ

استاد کاشکی عزیز سلام وقتتون بخیر ما قبل شروع دوره از شما یه سوالی پرسیدیم با این مضمون که ما در دوره های سکوی پرتاب و معامله گر مطمان از شما چندین ستاپ معاملاتی یاد گرفتیم که همشون هم یه ستاپ کامل بودن حالا قراره در دوره فراکتال نیز چندین ستاپ از شما یادبگیریم خب اینجوری ما به نظرتون ار کدوم ستاپ استفاده کنیم بهتره؟ که شما فرمودید در آینده متوجه میشید والان تازه متوجه شدم که اصن دوره تکمیل کنننده و کامل کننده سکوی پرتابه به طور مثال در ستاپ تری درایو شما فرمودید اگر درایو دوم بتونه گره شناور رو اینگالف کنه اونموقع ما باید وارد پوزیشن بشیم در صورتیکه در خنده سکوی پرتاب ما چیزی از گره شناور نمیدونستیم در کل به نظرم این آموزش فزکتال اومده که تمام آموزش های قبلی رو به صورت کامل جز به جز ش رو پوشش بده

141 روز پیش ارسال پاسخ

محمدجانم سلام عزیزم. وقتت بخیر و خوشی باشه.
احسنت بهت محمدجان دقیقا همینه. حقیقتا برای تک به تک عزیزانی که تو این دوره شرکت کردن بسیار بسیار خوشحالم چون عملی ترین نوع آموزش ممکن رو دریافت میکنن. و تمام این صحبت های دوستان در حالیه که ما هنوز به بخش دوم دوره نرسیدیم و انشالا بعد از اینکه خوب روی بخش اول تمرین کردید ، به بخش دوم میرسیم که توی اون قسمت هم به شکل دیگه ای قراره سوپرایز بشید.

141 روز پیش ارسال پاسخ

سلام معلم دلسوزومهربون که استادی برازندتونه استاد کاشکی غزیز،
واقعا این دوره من تازه دارم میبینم ۵روزه ولی این دور فرکتالی خیلی خوبه من تو دانشکده وسکوی پرتاب هم بودم این دوره بااین گره های شناور وفلت لیمت که این همه تو اینستاگرام و شبکه‌های مجازی از ستاپ شخصی میگن این دوره همون ستاپ شخصی هست که قیمت بی برو برگشت از اونجا تو لایو بازار که داری آموزش میدید بر میگرده واقعا ازتون ممنونم من وخانوادم همیشه دعاگوتون خواهیم بود تشکروسپاس فراوان بی نظیره هرکی تواین دوره نباشه باخته

141 روز پیش ارسال پاسخ

سلام به روی ماهت حسین جان.
ای جانم قربونت برم عزیزدلم. خوشحالم که تا این حد و اندازه تونستید با مطالب این دوره ارتباط برقرار کنید. لذت بردن و استفاده ی عملی داشتن از این محتوا ، تنها هدفی بوده که در این دنبال میکردم و خداروشکر خیلی خوب به این هدف دست پیدا کردیم حسین جان.

141 روز پیش ارسال پاسخ

با سلام خدمت استاد عزیزم
استاد این دوره یعنی اوج حرفه ای بودن و خلاق بودن و عالم بودن واقعا عالی و بی نظیر من تو دوره های دانشکده و منتورینگ و همه بودم اما از دیدن این دوره شوکه شدم مثل نور تو تاریکی همه‌چیز را برام روشن کرد ممنونم از شما که این مطالب را با این کیفیت به ما آموزش می دهید

140 روز پیش ارسال پاسخ

خشایارجانم سلام عزیزم. وقتت بخیر و خوشی باشه.
ای جانم قربونت برم عزیزدلم خواهش میکنم. امیدوارم که بتونید به کمک آموزش های این دوره از لحظه به لحظه ی زندگی معامله گریتون لذت ببرید.

137 روز پیش ارسال پاسخ

در دوره دانشکده(به نظر من دوره خوب ولی ناکارمد) که ما به طور کامل با مبحث بیس ها اشنا شدیم باعث شد که دیدگاهمون نسبت به مارکت به طور کلی عوض بشه و درک درست تری نسبت به حرکت قیمت به دست بیاریم اما سوالی که همیشه توی ذهن من حل نشد این بود که خوب الان کدام بیس ارزش معامله داره (حتی بعد از دوره سکوی پرتاب که با مطالب فوق العاده کارآمدی بیش ها اشنا شدم) هم این سوال در من باقی ماند و در بیشتر اوقات قیمت زمانی که یک‌دیدمند رو میشکست منتظر میموندم به بیس برگرده تا وارد معامله بشم یا قیمت به اون بیس نمیرسید یا زمانی که به اون میرسید یک واکنش کوچکی میداد و در نهایت شکست میخورد
و از موارد کمی اون بیس عمل میکرد و این بیس اونجایی بود که من از بس روی این دیدگاه استاپ خورده بودم دیگه اون پوزیشن رو وارد نشده بودم
اما با دیدن این دوره متوجه شدم که دیگه نیاز نیست این همه صبر کنم تا قیمت به بیس من برگرده و میشه گفت در این دوره یاد میگیرم چطوره در میانه عدم تعادل ها وارد شویم
و میتوانیم بیس های مهم رو شناسایی کنیم و متوجه میشویم که در برگشت ارزش داره ایا روی اون ها انرژی خودمون رو خرج کنیم یا نه.

و یکی از بزرگ ترین مشکلات من این بود که نمیدونستم در این بخش از مارکت باید به دنبال معاملات لانگ باشم یا شورت
اما با دیدن این بخش از اموزش ها که مربوط به فرکتال مارکت هست و ترکیب RTM و سفارش خوانی هست(به دلیل این که ظرف ذهنی خود را خیلی وقت پیش خالی کردم درک این مطالب با زبان سفارشات برام راحت تر هست)
این مشکلم تا حد زیادی فکر میکنم که حل شده
روشن تر شدن این موضوع نیاز به زمان داره و در اینده حتما اگر پیشرفت بیشتری برای شخص من حاصل شد حتما دیدگاه جدیدم رو با شما دوستان عزیز به اشتراک میگذارم
پ ن : من منتظر ماندم بخش اول این اموزش ها تکمیل بشه تا بتونم نظر پخته تری رو با دوستانم به اشتراک بزارم و از روی هیجان نباشه چون این موضوع رو هممون میدونم زمانی که یک مطلب جدید یادمیگیرم ناخداگاه به وجد میایم و ذهن بهمون میگه دیگه تموم شد همه چیزو یاد گرفتیم و دیگه مشکلی نداریم اما بعد از یک ماه با حسابی که پنجاه درصد تو ضرر هست برمیگردم سر نقطه اول برای همین موضوع هست که میگم بعد از تلاش و تمرین خودم مجدد دیدگاهم رو اپدیت میکنم که این موضوع میتونه چند ماه زمان ببره اما به نظرم تا اینجای کار این مطالب مکمل دانشکده و دوره صفر تا صد هست و میتونه در کنار هم کارامد باشه.

با تشکر فراوان از استاد کاشکی عزیز که هیچ زمان من رو در این مسیر دشوار تنها نگذاشت 💙🙏🏼

139 روز پیش ارسال پاسخ

شهرام جان سلام قربونت برم. وقتت بخیر و خوشی باشه عزیزم.
دقیقا شهرام جان پاسخ اون چالش همیشگی شما تو این دوره هست. ما بایستی که ماهیت عدم تعادل های قیمتی رو بتونیم شناسایی کنیم تا بتونیم تشخیص بدیم که بیس های در مسیر عدم تعادل ارزش ترید کردن دارن یا خیر؟
این موضوع رو توی بخش دوم دوره که فردا براتون آپلود میکنم به صورت کامل متوجه میشید و در کمترین زمان ممکن میتونید ماهیت عدم تعادل هارو مشخص کنید و روی بیس های اصلی اون عدم تعادل های اصلی بهترین ورود ها داشته باشید.

137 روز پیش ارسال پاسخ

فوت کوزه گری
شاگرد مدتی کوزه‌های سفالی درست کرد، اما نمی‌تواست مانند استادش به آن‌ها رنگ و جلا بدهد. او مطمئن بود قوانین کوزه‌گری را رعایت کرده است، اما اشکال کارش را متوجه نمی‌شد.
استاد به همراه شاگرد به کوره رفتند و هنگامی که خواست کاسه‌ها را داخل کوره قرار دهد، کاسه‌ها را فوت کرد و آن‌ها را داخل کوره قرار داد و به شاگردش گفت تو این فوت آخر را انجام نمی‌دادی و همین باعث شده بود ظروفت رنگ و لعاب نداشته باشند.
این آموزش همون فوت کوزه گری هست که دنبالش میگردید.

استادکاشکی عزیز امیدوارم زندگی شما سرشار از برکات ونعمات الهی باشه.ممنون

133 روز پیش ارسال پاسخ

سلام میثم جان. وقتت بخیر و خوشی باشه عزیزم.
ای جانم قربونت برم عزیزدلم چقدر زیبا فرمودی...
خواهش میکنم میثم جان عزیزدلی شما.

133 روز پیش ارسال پاسخ

با سلام و تشکر از استاد عزیز و پرتلاش
من از دوره ساختار فرکتالی مارکت و ترکیب با دوره های منتورینگ+ معامله گر مطمئن+ سکوی پرتاپ، این نکته را فهمیدم که:
انرژی عدم تعادلهای صعودی و نزولی مارکت به چه میزان است.
آیا زمان نوسانگیری قیمتی است یا خیر
آیا زمان هولد کردن به امید تارگتهای دور دست است یا خیر
چرا برخی مواقع، علارغم تایید شدن یک نفوذ حداکثری، قیمت نمی تواند منشاء نفوذ حداکثری را فتح کند و قیمت بازگشت می کند
وقتی چارت قیمت نقطه تغییر ساختار خود ر افتح کرده است و روند عوض شده است آیا انتظار کوتاه مدتی بودن تغییر روند را داشته باشیم یا خیر
و می توان مدیریت ریسک را منطقی تر تنظیم کرد

116 روز پیش ارسال پاسخ

حمیدجان سلام عزیزم.
وقت شما بخیر و خوشی باشه.
ای جان قربونت برم خواهش میکنم.
حمیدجان احسنت بهت. خیلی خوشحالم که بواسطه ی تمرینات و پشتکاری که از خودت نشون دادی ، تونستی به درک کامل این مفاهیم اصلی و کاربردی دست پیدا کنی.
همیشه گفتم محتوای خوب تنها سی درصد مسیر آموزشه و 70 درصدش تلاش و پشتکار مخاطب برای تمرین کردن هست که شما تو این سالها واقعا عالی عمل کردی. برات آرزوی بهترین هارو در زندگی و مارکت دارم حمیدجان.

114 روز پیش ارسال پاسخ

سلام و عرض ادب خدمت استاد کاشکی عزیز
ما همیشه قدردان شما بودیم و هستیم و خداوند رو بابت وجود شما شاکریم
این دوره هم مثل بقیه دوره ها عالی و پر از نکات اموزنده بود
میخوام ی صحبتی با دوستانی داشته باشم که به تازگی باهاتون اشنا شدن یا اینکه تازه میخوان مسیر ترید رو شروع کنن
تو این مسیر ترید ، دوره های مختلفی رو دیدم اما از زمانیکه با استاد کاشکی عزیز از دوره دانشکده اشنا شدم تا به امروز هر دوره ای که ایشون داشتن رو شرکت کردم
و دنبال هیچ استاد و دوره دیگه ای نرفتم
از اونجایی که علاقه به سبک پرایس و سفارش خوانی داشتم و دارم به جرات میتونم بگم استاد کاشکی تو این زمینه بینظیر هستن
(این مورد رو قطعا دوستانی که دوره های دیگران رو دیدن کاملا درک میکنن و قبول دارن)
تو انتخاب ایشون تردید نداشته باشید و البته میدونید که یادگیری هر موضوعی بستگی به تلاش و تمرین خودتون هم داره
انشالله بهترینها براتون رقم بخوره

92 روز پیش ارسال پاسخ

سعیدجانم سلام عزیزم. وقت و روزت بخیر و خوشی باشه.
قربونت برم عزیزدلم ممنونم اول بابت لطف و محبتت و دوم بابت تجربه ی همراهی بیش از سه سالت که بسیار رازشمنده و در اختیار بقیه ی دوستان قرار میدی. خدا به شما عزیزدلم سلامتی و موفقیت روز افزون عنایت کنه.

92 روز پیش ارسال پاسخ

سلام و عرض ادب خدمت استاد کاشکی. واقعا دوره جامع و بسیار عالی هستش. دیدگاه و راهبری که در علم تحلیل میده واقعا عالی و جامع هست. این دوره از نظر من مکمل دوره سکوی پرتاب هست و این دو کنار هم آن چنان دیدگاهی میده که فقط میتونم به عنوان معجزه علم تحلیل ازش یاد کنم. تشکر بسیار فراوان از استاد و نُخبه علم تحلیل و ترید، جناب کاشکی❤❤❤❤🌹🌹🌹

81 روز پیش ارسال پاسخ

محمدجانم سلام عزیزم. وقتت بخیر و خوشی باشه.
ای جانم عزیزدلی محمدجان. عرضم به خدمتت که دقیقا این دوره مکمل دوره های قبل محسوب میشه اما به جرات میتونم بگم اونقدری کامل هست که به تنهایی کفایت کنه. این صحبتم بر خلاف مسیر آموزشی ای هست که در آکادمی داریم پیش میبریم و تنها به این خاطر به این شکل بیان میکنم که تاکید بر اهمیت بسیار این دوره کنم وگرنه طبق فلوچارت باید دوره های مجموعه رو دید و پیش اومد.

81 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...